ПРОТОКОЛ №1

зборів по громадському  обговоренню  детального плану  території  земельних ділянок під будівництво площею 1,1007га , детального  плану території  земельних ділянок під будівництво площею 4,5490га , детального  плану  території  земельних ділянок під будівництво площею 0,7191га ,  детального  план  території  житлового кварталу  площею 18,0га,  детального  плану  території  земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва площею 1,1078га, детальний  план  території  земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  площею 4,1245га в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області.

« 04» вересня 2012року

На зборах присутні  26 чол..

Запрошені на збори : депутати сільської ради, члени виконкому.

Веде збори сільський голова   - Мехед Тетяна Іванівна

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ :

1. Громадське обговорення   детальних  планів  територій  земельних ділянок під будівництво, житлового кварталу та  для ведення індивідуального садівництва, для ведення  особистого селянського господарства  забудови  в  с.Рожни , Броварського району Київської області розроблених  ДП «Науково – дослідний і проектний інститут містобудування та ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг».

СЛУХАЛИ:1. Про розробленні   ДП «Науково – дослідний і проектний інститут містобудування та ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг»  детальні  плани  територій під будівництво, житлового кварталу, для ведення індивідуального садівництва , для ведення особистого селянського господарства   в с. Рожни Броварського району Київської області.

ДОПОВІДАЄ:  сільський голова  Мехед Т.І. Вона ознайомила  присутніх  з порядком розроблення та  затвердження містобудівної документації.

ВИСТУПИЛИ:

-          голова депутатської земельної комісії Козаченко В.М. , який сказав , що згідно генерального плану  дані території заплановані під житлову забудову і розташовані в межах села Рожни та враховуючи те, що дані території заростають чагарниками куди постійно вивозиться побутове сміття і призводить до екологічного забруднення, а  тому пропоную погодити детальні плани  територій;

-          депутат округу №10 Кабиш В.М., який підтвердив, що дійсно при виїзді комісії на дані території виявлені стихійні сміттєзвалища,  які на даний час вивезені КП «Рожнівське», а тому пропоную дані проекти погодити  та ознайомити населення села по веб- сайту Рожнівської сільської ради та інформаційній дошці в приміщені сільської ради.

ВИРІШИЛИ:

Детальний  план  території  земельних ділянок під будівництво площею 1,1007га , детальний   план  території  земельних ділянок під будівництво площею 4,5490га , детальний   план   території  земельних ділянок під будівництво площею 0,7191га ,  детальний  план  території  житлового кварталу  площею 18,0га,  детального  плану  території  земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва площею 1,1078га, детальний  план  території  земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  площею 4,1245га в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області   - ПОГОДИТИ .

Голова зборів                                         Мехед Т.І.

Секретар зборів                                      Кримець В.В.