ПРОТОКОЛ №2

зборів по громадському  обговоренню   робочого проекту  «Пропозиційний план земельної ділянки , що  підлягає рекультивації площею 20,8407га для будівництва  в с. Рожни   Броварського району Київської області.»

« 26» грудня 2013року

На зборах присутні 42 чол..

Запрошені на збори : депутати сільської ради, члени виконкому, керівники установ працюючих на території с.Рожни

Веде збори сільський голова   - Мехед Тетяна Іванівна

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ :

1. Громадське обговорення   робочого проекту  «Пропозиційний план земельної ділянки, що підлягає рекультивації  в  с.Рожни , Броварського району Київської області» розроблених  ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг».

СЛУХАЛИ:1. Про розроблений  ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг»   робочий проект

« Пропозиційний  план земельної ділянки, що підлягає рекультивації   в с. Рожни Броварського району Київської області.»

ДОПОВІДАЄ:  сільський голова  Мехед Т.І. вона ознайомила  присутніх  з порядком розроблення та  затвердження містобудівної документації.

ВИСТУПИЛИ:

-          голова депутатської земельної комісії Козаченко В.М. , який сказав , що згідно генерального плану  дані території заплановані під житлову забудову і розташовані в межах села Рожни та враховуючи те, що дані території заростають чагарниками куди постійно вивозиться побутове сміття, що призводить до екологічного забруднення,  пропоную погодити робочий  проект «Пропозиційний  план земельної ділянки, що підлягає рекультивації в с.Рожни Броварського району Київської області.»

-          депутат округу №10 Кабиш В.М., який запропонував  погодити   робочий проект та ознайомити населення села на  офіційному сайті  Рожнівської сільської ради, інформаційній дошці в приміщені сільської ради,  в сільській газеті «Рожнівський  вісник».

-          депутат  округу № 4 Нестеренко Т.В. , яка запропонувала виконкому сільської ради  винайти кошти в 2014 році для проведення рекультивації земель згідно робочого проекту  «Пропозиційний  план земельної ділянки, що підлягає рекультивації в с.Рожни Броварського району Київської області.»

ВИРІШИЛИ:

Робочий проект  «Пропозиційний план земельної ділянки площею 20,8407га для будівництва, що підлягає рекультивації  в с. Рожни  Рожнівської сільської ради  Броварського району Київської області   - ПОГОДИТИ .

Голова зборів                                         Мехед Т.І.

Секретар зборів                                      Кримець В.В.